Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 999344

Praca dla kierowcy CE (m/k/d)

Oferta pracy w Niemczech

Nr referencyjny: 1241

Opis firmy:
Niemiecka firma transportowa działająca od kilkunastu lat na rynku

Region zatrudnienia:
Sachsen /Saksonia, okolice Torgau, Niemcy (baza firmy znajduje się około 180 km od Zgorzelca)

Opis stanowiska pracy: Prowadzenie ciągnika siodłowego z naczepą typu plandeka. Przewóz tworau na paletach na trasach dalekobieżnych oraz bliskich w 90 % po Niemczech, reszta przeważnie Holandia

System pracy:
Pracodawca oferuje pracę stałą od poniedziałku do piątku, wolne weekendy, lub do uzgodnienia co drugi tydzień dłuższy weekend (od czwartku do poniedziałku)

Wymagania:
• Czynne prawo jazdy kat. CE z wpisem 95 oraz karta kierowcy
• Podstawowa znajomość języka niemieckiego
• Mile widziane doświadczenie

Nasz klient (pracodawca) oferuje:
• Legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę zawartą bezpośrednio z niemiecką firmą transportową
• Umowę na czas nieokreślony
• Płatny urlop wypoczynkowy 25 dni w ciągu roku

Wynagrodzenie
• Miesięczne wynagrodzenie wejściowe 2100 € brutto, po okresie próbnym i przy dobrej współpracy możliwość podwyżki
• dodatkowo diety 14/28 € netto za przepracowany dzień
• dodatek do paliwa 50 €

Zakwaterowanie:
w kabinie pojazdu oraz pokoje na bazie firmy z zapleczem socjalnym

Jak aplikować:
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV na adres e-mail: infocel@online.de W tytule e- maila proszę dopisać nr referencyjny ogłoszenia:1241 oraz prosimy o załączenie klauzuli:*Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w CV (włączając fotografię) i innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Administratora danych CEL Malgorzata Ewa Lingenfelder z siedzibą w 04178 Leipzig, Niemcy, Moltkestraße 33, niem. NIP: DE335010608, dla celów aktualnej rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, w tym na udostępnianie tych danych pracodawcy zagranicznemu.Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych zawartych w CV (włączając fotografię) i innych przekazanych przeze mnie dokumentach przez Administratora danych CEL Malgorzata Ewa Lingenfelder z siedzibą w 04178 Leipzig, Niemcy, Moltkestraße 33, niem. NIP: DE335010608, w celu wykorzystania ich w przyszłych procesach rekrutacyjnych, w tym na udostępnianie tych danych pracodawcom zagranicznym.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu otrzymywania ofert pracy od CEL Malgorzata Ewa Lingenfelder z siedzibą w 04178 Leipzig, Niemcy Moltkestraße 33, niem. NIP: DE335010608 z wykorzystaniem urządzeń telekomunikacyjnych m.in. telefonu oraz środków komunikacji elektronicznej m.in. SMS, e-mail oraz innych środków. Dzięki tej zgodzie pozostaniemy w kontakcie i będziemy mogli skontaktować się z Tobą i przedstawić Ci najlepsze oferty pracy.*Oświadczam, iż zapoznałem się z Polityką prywatności zamieszczonej na stronie internetowej pod adresem www.cel-kierowcy.com/ochronadanych oraz iż tym samym Administrator danych osobowych spełnił w stosunku do mnie obowiązek informacyjny wynikający z przepisów prawa.

lub prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego znajdującego się na naszej stronie:

www.cel-kierowcy.com/leipzig-kierowca-plane

O nas

CEL jest dynamicznie rozwijającą się niemiecką agencją rekrutacyjną prowadzącą rekrutacje kierowców na zlecenie niemieckich pracodawców. Osoby przez nas zrekrutowane do pracy w Niemczech zawierają umowę o pracę bezpośrednio z niemieckim pracodawcą na niemieckich warunkach. Nasze usługi dla osób poszukujących pracy są bezpłatne. Zapraszamy do zapoznania się z innym ofertami pracy na naszej stronie internetowej: www.cel-kierowcy.com
Chętnie udzielimy Państwu również dodatkowych informacji na tema ofert pracy pod numerem telefonu: 0049 176 61828012 lub na e-mail: infocel@online.de

Informacja z serwisu