Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 999308

Kierowca krajowy C+E- 3-1, plandeka, 2200€ netto

Oferta pracy w Niemczech

EDEL-Certyfikowana Agencja Doradztwa Personalnego z siedzibą we Wrocławiu poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą stałą zagranicą. Wszystkim naszym kandydatom oferujemy legalne zatrudnienie na niemieckiej umowie o pracę, niemieckie świadczenia socjalne oraz możliwość podjęcia pracy od zaraz.

Miejsce pracy: okolice Oldenburga/Dolna Saksonia
Opis stanowiska:
• transport towaru plandeką po Niemczech
• dalekobieżne trasy krajowe po Niemczech
• praca w systemie 3-1
Oferujemy:
• stałą pracę w oparciu o niemiecką umowęo pracę
• atrakcyjne wynagrodzenie: w systemie 3-1: 2200€ netto
• niemieckie świadczenia socjale w tym pomoc w załatwieniu Kindergeld
Wymagania:
• doświadczenie na ww. stanowisku
• prawo jazdy kat. C+E z kodem 95 + karta kierowcy
• podstawowa znajomość języka niemieckiego albo angielskiego
• możliwość podjęcia pracy od zaraz
Osoby zainteresowane prosimy o kontakt telefoniczny bądź przesłanie Cv na nasz adres e-mail z dopiskiem 3-1/plandeka/Oldenburg

Nr telefonu: +48 721 776 333
e-mail: kontakt@edel.net.pl

Od kandydatów nie pobieramy prowizji!

Powiększ

Informacja z serwisu