Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 999160

Monter okien / Stolarz - Francja

Oferta pracy we Francji

Monter okien / Stolarz

Francja, Górna Ssbaudia

Obowiązki:
• montaż okien na budowie

Wymagania:
• doświadczenie na podobnym stanowisku min. 5 lat
• prawo jazdy w kat. B (warunek konieczny)
• dyspozycyjność do podjęcia zatrudnienia od zaraz
• mile widziana komunikatywna znajomość j. francuskiego

Wybranym kandydatom oferujemy:
• legalne zatrudnienie na terenie Francji
• umowę o pracę tymczasową do 13.08 lipca z możliwością przedłużenia
• 14, 00 EUR brutto / h (za 35 godzin tygodniowo)
• nadgodziny płatne dodatkowo (powyżej 35 godz. +25% stawki, powyżej 43 godz. +50% stawki)
• zapewniony posiłek w restauracji w każdy dzień roboczy
• zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia i składki ZUS opłacane od średniej krajowej
• bezpłatne zakwaterowanie
• częściowy zwrot kosztów podróży do Francji

Powiększ

Informacja z serwisu