Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 998731

Voorman dekarz

Oferta pracy w Holandii

Firma WE Bouwen obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

TEAM LEADER (voorman) + DEKARZ

Miejsce pracy: Nijmegen/Eindhoven/Enschede + cała Holandia

Start pracy: od zaraz

Zakres obowiązków:

demontaż, rozbiórka, czyszczenie
Przygotowanie stanowiska pracy
Kontrola matriałów budowlanych (wizualnie pod kątem uszkodzeń)
Obróbka i montaż materiałów dachowych takich jak: epdm, tpo, pvc
wykrywanie nieszczelnosci gachu oraz naprawa
Odpowiedzialność za prowadzenie grupy, rozdzielanie obowiązków w zespole

Oczekiwania:

prawo jazdy - wymagane
własne auto
doświadczenie minimum 4 lata jako dekarz (doświadczenie zdobyte w Niemczech, Belgii lub Holandii)
VCA FULL
Doświadczenie jako team leader w zespole dekarzy
znajomość j języków: angielski oraz niderlandzki

Oferujemy:

dobre cotygodniowe wynagrodzenie (każdy czwartek)
możliwość rozwoju
możliwość uzyskania certyfikatu VCA
wsparcie oraz pomoc w języku Polskim Niederlandzkim/ Angielskim / Niemieckim
pomoc w wyrobieniu numeru BSN ( numeru Sofii)
możliwość skorzystania z ubrań roboczych (wydawanych w formie depozytu/ za opłatą)
możliwość skorzystania z lokacji mieszkaniowej (pokoje 1 osobowe, lokacja spełniająca wymagania związane z SNF)
mozliwość skorzystania z ubepieczenia zdrowotnego
dobranie pracownika do klienta, co ma sporo powodzenie na długotrwałą współpracę
praca w zgranym zespole

Posiadamy oferty pracy dla dekarzy w różnych regionach Holandii!

Jeśli posiadasz doświadczenie w branży budowlanej, skontaktuj się z nami i aplikuj na inne stanowiska!
Prosimy o załączenie informacji:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji".

Powiększ

Informacja z serwisu