Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 998649

Opiekunka do Pani w Norymberdze

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ : Pani 83l, 160 cm, 50kg, Pani z demencją, po wylewie ale fizycznie ok, czuje się osamotniona, porusza się samodzielnie, dezorientacja co do czasu, apatyczna, brak jej motywacji. Słabo słyszy, w higienie ciała wymaga wsparcia, w spożywaniu posiłków i płynów również potrzebuje pomocy. Lubi kwiaty.

Warunki pobytowe: Pani mieszka w domu wielorodzinnym, obrzeża miasta, do kom. miejskiej 50 metrów, do sklepów 5 min. pieszo. DLA OPIEKUNKI: pokój, osobna łazienka, TV, Internet, TV .

OBOWIĄZKI: pomoc w higienie ciała, pomoc w higienie intymnej, pomoc podczas spożywania płynów i pokarmów, przypominanie o przyjmowaniu leków, zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie, podlewanie roślin

Wymagania: pani, z doświadczeniem w opiece, komunikatywny niemiecki,

LOKALIZACJA: Norymberga

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 16.06.2021.

Stawka : 1400 EUR netto

Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

- składki do niemieckiego systemu ubezpieczeń

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106, -107 ; 530 074 204

mail: m.laskowska@curaform.pl

Powiększ

Informacja z serwisu