Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 998647

Opiekunka do Pani w ok. Oldenburga

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy Pani ze znajomością języka niemieckiego do pracy w opiece. OPIS PODOPIECZNEJ : Pani 84l, 165 cm, 70kg, Pani, choruje na depresję, inkontynencja (wymiana pampersów ), porusza się samodzielnie za pomocą rollatora lub laski, trzeba uważać by nie upadła. Ze względu na demencję, jest w pełni zdezorientowana (co do osób, miejsca i czasu). Mowa mocno ograniczona. W higienie ciała wymaga kompletnego wsparcia. Samodzielnie spożywa posiłki i płyny. Apatyczna, brak jej motywacji, miewa zmiany nastroju. Interesuje się ogrodem.

Warunki pobytowe: Pani mieszka ze zdrowym mężem, w domu jednorodzinnym, miasteczko, do kom. miejskiej 10 min, do sklepów 5 min. DLA OPIEKUNKI: pokój, osobna łazienka, TV, Internet, TV .

OBOWIĄZKI: pomoc w higienie ciała, pomoc w higienie intymnej, pomoc w toalecie (zmiana pampersów), pomoc w ubieraniu i rozbieraniu, pomoc podczas spożywania płynów, przypominanie o przyjmowaniu leków, zakupy, gotowanie, pranie, sprzątanie, podlewanie roślin, okazjonalna praca w nocy

Wymagania: pani, z doświadczeniem w opiece, komunikatywny niemiecki, niepaląca

LOKALIZACJA: WILDESHAUSEN ok. Oldenburga

TERMIN ROZPOCZĘCIA PRACY: ok. 30.06.2021.

Wynagrodzenie : 1600 EUR netto

Naszym Opiekunkom oferujemy :

- sprawdzone oferty

-legalne i bezpieczne wyjazdy do pracy

-atrakcyjne zarobki, adekwatnie do umiejętności

- gwarancja terminowych wypłat wynagrodzenia

- składki do niemieckiego systemu ubezpieczeń

-dodatkowe ubezpieczenie na wypadek choroby w Niemczech

-pełną organizację i pokrycie kosztów podróży do i z Niemiec

Zapraszamy do kontaktu: Curaform 24 Tel.: 32 33-93-106, -107 ; 530 074 204

mail: m.laskowska@curaform.pl

Powiększ

Informacja z serwisu