Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 998369

Pracownik magazynu- komisjoner- 2000 EURO, Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNOWY - KOMISJONER (M/F)

Miejscowość: Lübbenau 03222 (Brandenburgia)

Dbamy o Twoje bezpieczeństwo! Załatwiamy wszystkie formalności związane z COVID-19.

Czekają na Ciebie:

-atrakcyjna stawka 12 EUR/h,
-praca blisko granicy - zarabiasz w EUR, wydajesz w PLN!
-podwójnie płatne dni świąteczne,
-dodatki za nocki oraz nadgodziny,
-premia świąteczna oraz wakacyjna,
-niemiecka umowa o pracę,
-ubezpieczenie i opieka zdrowotna,
-możliwość pobrania zaliczki już po 2 tygodniach pracy,
-wypłata pieniędzy zawsze w terminie,
-opieka Koordynatora na miejscu,
-szkolenie wprowadzające,
-możliwość zakwaterowania w pokojach dwuosobowych z dostępem do Internetu oraz wspólnej, kompletnie wyposażonej kuchni i łazienki,
-możliwość awansu w strukturach firmy,
-możliwość długoterminowej współpracy.

Załatwiamy formalności związane z wyjazdem!

Dołącz do nas, jeśli:

- szybko się uczysz,
- dokładnie wykonujesz swoją pracę,
- jesteś gotowy do pracy w systemie zmianowym.

Mile widziane:

- doświadczenie w komisjonowaniu artykułów spożywczych,
- praca z systemem Voice Pick,
- podstawy języka niemieckiego.

Opis stanowiska:

- komisjonowanie artykułów w magazynie spożywczym,
- obsługa wózka komisjonerskiego,
- układanie artykułów na palety.

Wyślij do nas swoje CV na adres praca@hr-xp.com
z dopiskiem:

Zgodnie z ogólnym rozporządzeniem o ochronie danych (RODO) oświadczam,
że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę
HR Xperience Poland sp. z o.o.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634

Powiększ

Informacja z serwisu