Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 998335

Cieśla - niemiecka umowa - Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Miejsce pracy: Niemcy

Zadania:
•Wykonywanie prac ciesielskich na budowie (obiekty mieszkaniowe, przemysłowe i użyteczności publicznej).

Wymagania:
•Doświadczenie na stanowisku cieśli,
•znajomość systemów szalunkowych PERI, ULMA, DOKA.

Oferujemy:
•niemiecką umowę o pracę,
•bezpłatne zakwaterowanie,
•od 15, 70 euro/godzina (możliwe zaliczki i premie),
•Premie za polecenie pracownika,
•30 dni płatnego urlopu,
•Praca od poniedziałku do piątku, soboty co dwa tygodnie,
•Zjazdy do Polski co dwa tygodnie – firmowymi samochodami,
•Zapewniamy narzędzia i ubrania robocze.

Administratorem danych jest firma Pracownicy budowlani Sp. z o.o. z siedzibą w Ostrołęce ul. Korczaka 4. Z administratorem danych można się skontaktować poprzez adres email biuro@pracownicybudowlani.pl, formularz kontaktowy pod adresem www.pracownicybudowlani.pl, telefonicznie pod numerem (029) 717 68 96 lub pisemnie na adres siedziby administratora.

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 998335

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2021-06-08 10:56:32
Ilość wyświetleń:
93
Stawka za godzinę:
16.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Asia11
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Niemcy
Nr telefonu: 535812112

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: jg@pracownicybudowlani.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Cieśla - niemiecka umowa - Niemcy
 mobile