Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 998221

Praca dla pary w hotelu przy sprzątaniu. Bez znajomości języka niemieckiego

Oferta pracy w Niemczech

Praca bez pośredników

Jako firma ahrenshoop.travel, jesteśmy jedną z wiodących firm w regionie. Bezpośrednie położenie naszych hoteli oraz apartamentów przy plaży, czyste morze, doskonałe spa, restauracje widokowe, oraz wysoki standard naszych usług - to wszystko sprawia, iż nasze hotele i apartamenty stały się drugim domem dla wielu naszych gości. Każdy pracownik jest gospodarzem naszych hoteli. Nasze usługi są wysoko cenione a opinia o nas jest ważnym wyznacznikiem dla kierunku naszych usług.

Z naszej strony oferujemy:
- niemiecką umowę o pracę bezpośrednio z hotelem,
- praca na pełen etat 5 dni w tygodniu
- zakwaterowanie(płatne),
- bezpłatne korzystanie z fitness,
- zniżki pracownicze na produkty i usługi w hotelu
- bezpłatne wyżywienie w dniach pracy,
- comiesięczną dopłatę do paliwa (po okresie próbnym)
- pomoc koordynatora m.in. w załatwieniu niezbędnych formalności tj. meldunek, konto w banku, itp.

Obecnie poszukujemy do naszych hoteli pań na stanowisko:
pokojowa/pokojowy

Zakres obowiązków:
- utrzymywanie w czystości mieszkań pod wynajem, pokoi hotelowych oraz powierzchni ogólnodostępnych

Doświadczenie oraz znajomość języka niemieckiego nie jest wymagane. Z czasem jednak, przy kontakcie z j.niemieckim już na miejscu, liczymy na pogłębianie jego znajomości.
Pragniemy również zaznaczyć, iż w naszych hotelach pracuje polska załoga.

CV wraz ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres:
job@ahrenshoop.travel
Zdjęcie nie musi być formalne.

W tytule wiadomości prosimy wpisać:
Para HSK

W CV prosimy również o określenie poziomu znajomości j.niemieckiego.

W przypadku pozytywnego przejścia przez etap weryfikacji i przed ostatecznym podjęciem przez Panie decyzji podjęcia pracy, zostaną Paniom przedstawione szczegółowo wszystkie warunki dotyczące pracy, wynagrodzenia i mieszkania.

Ze względu na możliwą dużą ilość zgłoszeń, zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.

Gorąco zachęcamy do aplikowania. Obiecujemy zapoznać się z każdą ofertą.

Bartosz - ahrenshoop.travel Team
ahrenshoop.travel
Schifferberg 24,
18347 Ahrenshoop,
Deutschland
www.ahrenshoop.travel

Powiększ

Informacja z serwisu

Inne oferty Bez znajomości języka. Inne oferty Hotel. Inne oferty Dla pary. Inne oferty Sprzątanie.

Ogłoszenie nr 998221

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2021-06-07 18:52:44
Ilość wyświetleń:
288
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Ahrenshoop

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: job@the-grand.de

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Praca dla pary w hotelu przy sprzątaniu. Bez znajomości języka niemieckiego
 mobile