Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 998148

Operator maszyny spawalniczej

Oferta pracy w Holandii

Dla naszego klienta w miejscowości Tholen (okolice Bergen op Zoom),   poszukujemy operatorów maszyny do obróbki elementów metalowych. Jeśli szukasz wyzwania z zakresu obróbki metalu i automatyki, to praca której szukasz! Jako operator samodzielnie obsługujesz jedną z automatycznych maszyn do obróbki metali. Otrzymasz wielofunkcyjne szkolenie wewnętrzne, abyś mógł ostatecznie obsługiwać zarówno maszynę do wykrawania / cięcia / wiercenia, jak i roboty spawalnicze. Stanowisko oferuje możliwość dalszego rozwoju!

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
Obsługa maszyn do wykrawania / cięcia / wiercenia
Obsługa robota spawalniczego.
Tworzenie produktu na podstawie rysunków
Konfiguracja  maszyn i cotygodniowa konserwacja.
Stanowisko oferuje możliwość dalszego rozwoju się w programistę robotów i uczestnictwo w kursach.

OFERUJEMY:
Stawka od €13, 22 brutto/h  + dodatki zmianowe + 8% dodatku wakacyjnego + 8% dodatku urlopowego
Dodatki eksterytorialne
Możliwość skorzystania z dodatków eksterytorialnych
Legalne zatrudnienie przez holenderską agencję pracy
Możliwość długotrwałej współpracy
Darmowy transport do pracy
Opiekę polskich koordynatorów
Tygodniowy system wynagrodzeń
Pomoc w organizacji przejazdu do Holandii
Pomoc w uzyskaniu niezbędnych dokumentów wymaganych do podjęcia pracy w Holandii
Możliwość zdobycia holenderskich uprawnień i certyfikatów
Odpłatne ubezpieczenie i zakwaterowanie

WYMAGANIA:
Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Doświadczenie w podobnej pracy mile widziane
Doświadczenie z zakresu operowania maszyn do obróbki metalu (m.in spawanie)
Znajomość procesów z zakresu automatyki maszyn mile widziane
Czytanie rysunku technicznego
Prawo jazdy kat. B

Wyślij swoje zgłoszenie na tech.jobs@axell.nl lub skontaktuj się z nami telefonicznie.

Darmowe połączenie z naszym biurem możesz zamówić tutaj:

cpnow.me/d/9JxP

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi pozostałymi ofertami na www.workataxell.nl

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 998148

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2021-06-07 14:14:41
Ilość wyświetleń:
129
Stawka za godzinę:
13.22

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: marketingemployment
Państwo: Polska
Województwo: Śląskie
Miasto: Gliwice
Nr telefonu: +31135075440

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: marketing.employment@axell.nl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Operator maszyny spawalniczej
 mobile