Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil
  
  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc
 
Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 998070

Pracownik produkcji Hello Fresh Bleiswijk

Oferta pracy w HolandiiPoszukujemy pracowników produkcji przy pakowaniu żywności w HelloFresh! Chciałbyś pracować przy taśmie produkcyjnej z popularnymi pudełkami z posiłkami? Czytaj dalej!
HelloFresh sprawia, że ​​gotowanie jest łatwiejsze, smaczniejsze i przyjemniejsze dla odbiorców. Pudełka na posiłki są wysyłane m.in. do Niemiec, Kanady i Luksemburga. To dużo pudełek, ale dzięki Twojej pracy jako Operator linii abonenci mogą cieszyć się wieczornymi posiłkami.
Ponieważ przygotowanych jest wiele pudełek, Twoim zadaniem będzie upewnienie się, że wszystko działa tak płynnie, jak to możliwe na Twoich liniach produkcyjnych. Twój dzień zaczyna się od zabiegu koronowego, a potem: kawa! Następnie dowiadujesz się, nad którą linią będziesz pracować i na jaki pyszny posiłek będziesz zbierać składniki.
Praca jest elastyczna i dlatego łatwo ją połączyć ze swoim kalendarzem. Tydzień trwa od piątku do wtorku i codziennie jest 6 zmian. Dzięki przyjemnej i bezpiecznej atmosferze pracy, oprócz ciężkiej pracy, zawsze jest czas na rozmowę z kolegami. Ponadto jest to właściwe miejsce na rozwój kariery na stanowiskach zawodowych oraz lepsze wynagrodzenie.
Czy chcesz mieć pewność, że wieczorem ludzie będą mogli delektować się pysznymi posiłkami i chcesz pracować w miejscu, które oferuje możliwości kariery? Jeśli tak, skontaktuj się z nami! Chcielibyśmy, abyś dołączył do zespołu jako nowy pracownik produkcji przy pakowaniu żywności!Powiększ

Informacja z serwisu

Inne oferty Pracownik produkcji.
  
Ogłoszenie nr 998070

Dodaj do obserwowanych
Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Opcje premium:
Brak
Data dodania:
2021-06-07 12:33:33
Ilość wyświetleń:
74
Stawka za godzinę:
9.72Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: charlieworks
Państwo: Netherlands
Nr telefonu: 071 528 0859

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: recruitment@charlieworks.eu
Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Pracownik produkcji Hello Fresh Bleiswijk
 mobile