Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 997855

Ogrodnik

Oferta pracy w Niemczech

OGRODNIK NIEMCY
Dla naszego niemieckiego klienta, właściciela dużego gospodarstwa ogrodniczego (5 ha pod szkłem), produkującego warzywa, kwiaty itp. poszukujemy ogrodników posiadających umiejętności prowadzenia wózków widłowych, innych maszyn i ogólną wiedzę techniczną. Praca sezonowa - Okolice Norymbergi w Bawarii
Wymagania dla ogrodnika
- niewymagana znajomość języka niemieckiego
- dbałość o miejsce pracy i powierzony sprzęt i porządek
- niewielkie doświadczenia w pracy z roślinami na podobnym stanowisku
- dbanie o rośliny znajdujące się na terenie gospodarstwa
- sumienność i zaangażowanie
- poszukujemy ogrodników posiadających umiejętności prowadzenia wózków widłowych
Obowiązki
-Sadzenie i pielęgnacja roślin.
-Zbiór
-Przygotowywanie towaru do wysyłki. (obsługa wózka widłowego i innego sprzętu)
Oferta
-Praca sezonowa z możliwością przedłużenia
-Niemiecka umowa o pracę
-6 dniowy tydzień pracy
-8-10 godz. dziennie
-Zatrudnienie bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
-Umowa o pracę zgodna z niemieckim kodeksem pracy
-Niemieckie świadczenia socjalne
-Stawka na początek 12-13 Euro/godz. brutto
-Wynagrodzenie płatne tygodniowo (możliwa gotówka)
-Możliwe płatne nadgodziny
-Darmowe napoje
-Pracodawca zapewnia bezpłatne zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach (możliwość gotowania w wspólnej kuchni)
-Darmowe wifi
-Darmowa pralka
Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi kandydatami
rekrutacja@refco.pl
Wzięcie udziału w procesie rekrutacji, oznacza akceptację poniższej klauzuli.
"Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w moim CV oraz innych przekazanych przeze mnie dokumentach oraz wyrażam zgodę udostępniania ich firmom powiązanymi umowami o współpracy przeprowadzającymi proces rekrutacji przez REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2 w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018r. (t. j. Dz.U. z 2019 r., poz. 1781). Swoje dane podaję dobrowolnie, wiem o prawie dostępu do nich oraz do ich poprawiania. Administratorem podanych dobrowolnie danych osobowych jest REFCO Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Krakowie 30-434 przy ulicy Armii Kraków 3/2. Jestem świadomy/świadoma, iż mam prawo do złożenia oświadczenia o cofnięciu każdej wyrażonej zgody w każdym czasie. Cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem

Powiększ

Informacja z serwisu