Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 997624

Koordynator w branży budowlanej z językiem niemieckim FRANKFURT AM MAIN

Oferta pracy w Niemczech

Dla naszego Klienta, zajmującego się rekrutacją specjalistów z branży budowlanej, który posiada swoją siedzibę w Niemczech, poszukujemy osoby na stanowisko:

Koordynator w branży budowlanej z językiem niemieckim

Miejsce pracy: okolice Frankfurt am Main

Twój zakres obowiązków:

Aktywne pozyskiwanie i weryfikacja pracowników polskich do pracy w Niemczech
Tworzenie oraz publikacja ogłoszeń rekrutacyjnych
Organizowanie logistyki, transportu i pobytu pracowników
Budowanie pozytywnych relacji ze współpracownikami i klientami pracodawcy
Wsparcie innych działów w zakresie m.in. dokumentacji

Nasze wymagania:

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
Umiejętność posługiwania się mediami społecznościowymi i podstawowa obsługa MS Office
Znajomość języka niemieckiego - min. poziom B2 – warunek konieczny
Samodzielność, umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie
Praca na pełen etat na podstawie niemieckiej umowy o pracę
Dobra atmosfera w pracy oraz warunki do rozwoju
Nowoczesne biuro oraz niezbędny sprzęt do pracy (laptop, telefon, samochód służbowy)
Wsparcie firmy w relokacji, jeśli będzie taka potrzeba

Jeśli jesteś zainteresowany ofertą pracy APLIKUJ lub ZADZWOŃ - 512 496 759

Powiększ

Informacja z serwisu