Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 997379

Malarz / Tapeciarz / Ociepleniowiec- Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Jobco.de GMBH

Jesteśmy niemiecką firmą z siedzibą w Zwickau. Działamy na rynku pracy od 1993 roku. Obecnie zatrudniamy około 50 malarzy z Niemiec oraz z Polski.

Poszukujemy malarzy do pracy na budowach nowych i remontowanych obiektów na terenie Niemiec.

Oferujemy:

* niemieckę umowę o pracę na czas nieokreślony, długoterminowe kontrakty

* stawka 13, 80 Euro/godzina + dieta 8-12 Euro (na montażach, za przepracowany dzień), terminowe wypłaty wynagrodzenia, możliwe zaliczki

* dodatek na paliwo 100 euro miesięcznie na zjazdy do Polski

* nieodpłatne zakwaterowanie

* dodatki świąteczne i urlopowe

* do 30 dni urlopu

* ubranie robocze firmy Engelbert Strauss

Zadania:

Prace na zewnątrz oraz wewnątrz, jak np malowanie, szpachlowanie, szlifowanie, tapetowanie, ocieplenia, tynki strukturalne, fasady, malowanie okien, drzwi, barierek, montaż podłóg.

Miejsce wykonywania pracy na terenie całych Niemiec lub okolice miasta Zwickau.

Nasze oczekiwania:

* ukończona szkoła w zawodzie malarza lub doświadczenie w branży malarskiej

* prawo jazdy + auto - warunek konieczny

* znajomość j.niemieckiego minimum w stopniu podstawowym

* sumienność, dokładność i niezawodność

Jesteś zainteresowany? Zgłoś się do nas teraz! Wyślij CV na mpolasik@jobco.de. W razie pytań prosimy o kontakt z Panią Polasik pod nr tel. stacjonarny 0049-3752714514, tel. komórkowy 0049-1637592800 (od wtorku do piątku 9:00-15:30)

Powiększ

Informacja z serwisu