Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 996734

! Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji

Oferta pracy w Niemczech

Miejsce pracy Haren (Ems) / Wietze
Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś i zarezerwuj miejsce!

-! Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji
Zakres obowiązków:
Pakowanie i przepakowywanie produktów drobiarskich
Kontrola jakości
Wykonywanie prac fizycznych przy poszczególnych liniach i maszynach produkcyjnych
Oferujemy:
Wynagrodzenie w wysokości 12 € brutto/h oraz dodatki i premie,
czyli przy przepracowanych 172 h otrzymasz 1804 € netto! (przed potrąceniem opłaty za zakwaterowanie i ewentualny dojazd)
Umowę o pracę na warunkach niemieckich
Studenci oraz uczniowie są zwolnieni ze składek na ubezpieczenie społeczne
Bezpłatne testy na koronawirusa podczas pracy
Komfortowe warunki mieszkaniowe - pokoje max. dwuosobowe
Wsparcie polskiego koordynatora
Wymagania:
Wytrzymałość fizyczna
Pełnoletność - wymóg konieczny
Umiejętność pracy w zespole
Podstawowa znajomość języka niemieckiego mile widziana, ale niewymagana
Mile widziany własny samochód

telefon kontaktowy: 856759688

- CHCESZ WIEDZIEĆ WIĘCEJ O NASZYM ZATRUDNIENIU ZAJRZYJ TUTAJ:
youtube.com/playlist?list=PLlfJ0sSIVchK2HPRAMxfXZSWZOLPhk0EW

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 996734

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2021-06-01 09:36:00
Ilość wyświetleń:
125
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: CPbia
Państwo: Polska
Województwo: Podlaskie
Miasto: Białystok
Nr telefonu: +48 505 865 118
Nr telefonu: 856759688

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: jso@cp-personal.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- ! Praca dla studentów/uczniów na okres wakacji
 mobile