Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 996660

Komisjoner (k/m) - Niemcy - dla MATURZYSTÓW i UCZNIÓW!

Oferta pracy w Niemczech

MATURZYSTO! UCZNIU!

Chcesz sobie dorobić podczas wakacji? Nic prostszego! Zgłoś się do nas już dziś zarezerwuj miejsce!

Rozpocznij pracę już od początku czerwca!

W grupie raźniej - znajdzie się miejsce również dla twoich znajomych!

Agencja Pracy Concept Plus Sp. z o.o. (nr 11738) poszukuje pracowników na stanowisko:

Komisjoner/Pracownik magazynu (k/m) - bez znajomości języka!

Miejsce pracy: Burgwedel lub Ibbenbüren

Zakres obowiązków:

● Komisjonowanie i pakowanie różnego rodzaju artykułów
● Skanowanie towarów
● Inwentaryzacja
● Ogólne prace magazynowe

Oferujemy:

● Różnorodny zakres obowiązków
● Nowoczesne miejsce pracy
● Wynagrodzenie w wysokości 10, 45 € brutto/h + dodatki i premie zgodne z taryfikatorem iGZ
● Komfortowe zakwaterowanie
● Wsparcie koordynatora

Wymagania:

● Gotowości do pracy zmianowej
● Sprawnego zapamiętywania liczb
● Nie wymagamy znajomości języka niemieckiego!
● Samodzielności, dokładności
● Zdolności do szybkiego przystosowywania się i pracy w zespole
● Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane
● Prawo jazdy oraz własny samochód mile widziany

KONTAKT

Concept Plus Sp. z o.o. oddział Bydgoszcz

bydgoszcz@cp-personal.com

Tel. 52/522 80 50

Powiększ

Informacja z serwisu