Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 996124

Monter G-K - Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

W celu bezpośredniego zatrudnienia w niemieckiej firmie ogólnobudowlanej, poszukuje ekipę 2-4 osoba do pracy na stanowisku: pracownik ogólnobudowlany. Praca od 21.06.2021.

Miejsce pracy: Hechingen (Niemcy)

Zakres obowiązków:
- Montaż g/k (trockenbau), szpachlowanie, malowanie.

Wymagania:
- Dobra komunikatywna znajomość języka niemieckiego (min. jedna osoba)
- Doświadczenie w praca ogólnobudowlanych (mile widziane wykształcenie kierunkowe budowlane)
- Prawo jazdy kat. B
- Bez nałogów alkoholowych.

Pracodawca oferuje:
- Praca na niemieckich warunkach, pakiet socjalny, umowa o prace zawarta bezpośrednio z pracodawca
- Wynagrodzenie pracownik budowlany: 2.600, - Euro brutto/mc
- Wynagrodzenie brygadzista: 2.900, - Euro brutto/mc
- Gratis mieszkanie + samochód służbowy

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie swojego CV w języku polskim lub niemieckim na adres email: borys-personal@gmx.de

Kontakt telefoniczny od PN - PT od 08:30-16:00 pod nr Tel: 0049160-2163542

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 996124

Kategoria:
Niemcy - Dam pracę
Data dodania:
2021-05-29 15:44:13
Ilość wyświetleń:
128
Stawka za godzinę:
do uzgodnienia

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Personaltotal
Państwo: Germany
Województwo: Inne
Miasto: Konstanz
Nr telefonu: 0049 1602 163 542

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: borys-personal@gmx.de

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Monter G-K - Niemcy
 mobile