Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 996004

CIEŚLA SZALUNKOWY / ZBROJARZ - NIEMCY

Oferta pracy w Niemczech

Firma Asia Poland Cooperation Sp. z o.o. obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

Poszukujemy cieśli szalunkowych oraz zbrojarzy do pracy w Niemczech.
Budowa w okolicach Norymbegii.

Obowiązki:
- prace betoniarskie wsparte konstrukcją szalunkową Fischera z szalunkiem -
- wielkopowierzchniowym,
- wykonanie podciągów, naciągów, nadproży, wieńcy obwodowych, konsol itp. z
- żelbetu, łącznie z gładkim szalowaniem,
- zbrojenie (m.in. stal zbrojeniowa B500A o różnych średnicach i długościach),

Wymagania:
- doświadczenie w zawodzie co najmniej 2-4 lata
- j. niemiecki na poziomie komunikatywnym (mile widziane, lecz nie wymagane)
- chęci i motywacja do pracy,
- prawo jazdy kat.B

Oferujemy:
- legalną pracę w oparciu o polską umowę o pracę,
- atrakcyjne i terminowe wynagrodzenie,
- wynagrodzenie urlopowe – SOKA-BAU,
- darmowe zakwaterowanie (gwarantujemy dobry standard zakwaterowania),
- opiekę polskiego koordynatora,
- pracę w przyjaznej atmosferze

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aktualnego CV na adres mailowy:
info.asiapoland@gmail.com lub o telefon pod +48 791 009 750.

Powiększ

Informacja z serwisu