Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 995940

Operator wózka widłowego (Tilburg)

Oferta pracy w Holandii

Opis stanowiska

Zakres obowiązków: obsługa wózka widłowego (heftruck lub reachtruck), pozostałe obowiązki związane z kompletowaniem zamówień
Miejsce pracy: Tilburg
Godziny pracy: system jednozmianowy (od rana do popołudnia), 40h tygodniowo
Okres zatrudnienia: projekt całoroczny - preferowane stałe zatrudnienie
Wymagania: znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym (A2/B1), aktualne certyfikaty, zalecane doświadczenie na stanowisku

Oferta agencji

Stawka podstawowa: €11,35/h + dodatki
Dodatki: możliwe nadgodziny (pod koniec miesiąca) płatne 135%
Rodzaj umowy: holenderska umowa o pracę tymczasową (faza A)
Zakwaterowanie: pokoje dwuosobowe w domach jednorodzinnych w okolicy Tilburga, w standardzie m.in. SmartTV i konsola, na życzenie udostępniamy zdjęcia kwater
Koszt zakwaterowania: €95/tydzień
Transport: €12-€16/tydzień
Ubezpieczenie: €25,85/tydzień

Komentarz Jobroad: praca na magazynie firmy Pantos w Tilburgu na stanowisku operatora wózka widłowego jest świetną opcją dla kandydatów, którzy związali swoją przygodę zawodową z logistyką. Kandydaci muszą się również liczyć z tym, że nie będą spędzać całego dnia w maszynie i będą musieli wykonywać inne obowiązki bieżące. Firma stwarza możliwości rozwoju i awansu na stanowiska brygadzistów, kierowników i planistów.

Kontakt

Iwo Piasecki
+48 787 929 002
iwo@jobroad.online

Powiększ

Informacja z serwisu