Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 995932

Cukiernik, Frankfurt nad Menem

Oferta pracy w Niemczech

Cukiernik – w okolicach Frankfurtu nad Menem

Opis stanowiska:
-Produkcja wszelkich wyrobów cukierniczych
-Wypiek wyrobów cukierniczych
-Dbałość o najwyższą jakość produktów oraz ich powtarzalność
-Praca na niemieckich recepturach

Wymagania:
-Doświadczenie w pracy na stanowisku cukiernika
-Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
-Znajomość języka niemieckiego
-Samodzielność, odpowiedzialność oraz motywacja do pracy

Oferujemy:
-Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
-Atrakcyjne wynagrodzenie już na okresie próbnym: 11-13€/h brutto
-Darmowe zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
-Pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
-Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych
-Pracę w przyjaznym zespole

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu +48 697 599 930

Powiększ

Informacja z serwisu