Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 995808

Blacharz samochodowy - okolice Freiburga

Oferta pracy w Niemczech

Opis stanowiska:
-Przygotowywanie pojazdów do napraw nadwozia
-Naprawy nadwozia z wykorzystaniem urządzeń pomiarowych i naprawczych
-Wykonywanie operacji obróbki ręcznej i mechanicznej blachy
-Konserwacja antykorozyjna nadwozi

Wymagania:
-Doświadczenie w pracy jako blacharz samochodowy
-Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
-Prawo jazdy kat. B
-Komunikatywna znajomość języka niemieckiego

Oferujemy:
-Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
-Wynagrodzenie w wysokości 3000-4000€ brutto (w zależności od doświadczenia)
-Praca w przyjaznej, niemieckiej firmie
-Zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę
-Pomoc pracodawcy w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
-Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 697599930 lub mailowo job@sasa-r.eu

Powiększ

Informacja z serwisu