Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Austria - Dam pracę » Ogłoszenie nr 995796

ELEKTRYK PRZEMYSŁOWY (Region Kufstein, TYROL)

Oferta pracy w Austrii

Personalbüro Manfred Kritzer GmbH to stabilny pracodawca, który od 18 lat zatrudnia setki zadowolonych pracowników w Austrii, głównie w rejonie Voralberg i Tirol.

Opis stanowiska:
• Praca w dużej firmie produkującej leki
• przygotowanie i montaż instalacji elektrycznych i urządzeń
• praca z rysunkami technicznymi oraz schematami elektrycznymi
• kontrola bezpieczństwa/stanu technicznego instalacji elektrycznych
• Samodzielne wyszukiwanie i usuwanie błędów

Oczekujemy:
• komunikatywnej znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)
• doświadczenia na w/w stanowisku
• wyksztalcenie w zawodzie elektryka
• możliwosci dojazdu do Austrii oraz do pracy własnym samochodem
• samodzielnej i odpowiedzialnej pracy

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie od €12, 23 – €13, 73 brutto/godz. (168, 5 godz/tydz., Stawka wg. Kollektivvertrag, uzależniona od posiadanego doświadczenia i kwalifikacji)
• €554, 40 netto/mies. diety (€26, 40 za dzień roboczy)
• €315, 00 netto/ mies. dodatku mieszkaniowego (€15, 00 za dzień roboczy)
• 13 i 14 - miesieczną wypłatę (Urlaubsgeld i Weihnachtsgeld)
• austriacką umowę o pracę na czas nieokreslony (po przepracowaniu miesięcznego okresu próbnego)
• Możliwość nadgodzin
• Możliwość zaliczek
• ubezpieczenie zdrowotne
• 5 tygodni płatnego urlopu
• orgaizację zakwaterowania (średni koszt ok €400 miesięcznie)
• pewne zatrudnienie u prężnie rozwijającego się pracodawcy,
• pracę w firmie z 18-letnim doświadczeniem
• Pomoc polskojęzycznego opiekuna w organizacji przyjazdu i w trakcie pobytu

Dalsze, szczegółowe informacje otrzymacie Państwo równieżw j.polskim:
kom. / WhatsApp +43 664 538 04 85 (F) +43 5332 711 05 - 4
Biuro +43 5332 711 05 -12
p. Aneta Nowak

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie swoich dokumentów rekrutacyjnch:
• CV w języku (preferowane w j.niemieckim)
• Jeśli są dostępne, dokumenty potwierdzyące kwalifikacje zawodowe

Powiększ

Informacja z serwisu