Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 995795

Ślusarz / Monter konstrukcji stalowych - Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Agencja Brasco Sp Jawna PILNIE poszukuje kandydatów zainteresowanych pracą w Niemczech na stanowisku:

Ślusarz / Monter konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: Niemcy
Nr ref: MKS-DE/0521/PZG

Opis stanowiska pracy:
- montaż konstrukcji metalowych na parkingach wielopoziomowych oraz halach.

Wymagania:
- doświadczenie na ww. stanowisku;
- przynajmniej podstawowa znajomość języka niemieckiego;
- mile widziane prawo jazdy kat B oraz własny samochód;
- mile widziana umiejętność spawania

Oferujemy:
- niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony,
- atrakcyjne wynagrodzenie: 14.00 EUR brutto/godzinę + 10.20 EUR netto dieta dzienna;
- darmowe zakwaterowanie;

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie szczegółowego CV na: dciszewska@brascorecruitment.pl

Brasco Majchrzyk, Kot Sp. Jawna
ul. Zaparkowa 1 10, 42-400 Zawiercie
Tel: 32 6700280
Nr. certyfikatu: 6577

Powiększ

Informacja z serwisu