Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Grecja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 994837

Ateny, Grecja - obsługa klienta - język polski + angielski B2

Oferta pracy w Grecji

W naszej firmie działamy globalnie dostarczając rozwiązania dla pasjonatów nowych technologii. Rozwijamy się dynamicznie w wysoce konkurencyjnym obszarze. Obecnie powiększamy nasz zespół obsługi klienta, dlatego poszukujemy osób, które chciałaby rozwijać  przyszłość naszej marki.

Twoje zadania:
- Wsparcie klienta w języku polskim poprzez uzycie odpowiednich kanałów komunikacyjnych, tj. chat, telefon oraz e-mail
- Aktywne słuchanie i rozumienie potrzeb klientów
- Rekomendowanie usprawnień
- Regularne raportowanie i prezentowanie wyników
- Ścisła współpraca z innymi działami firmy, np. wsparcie IT

Czego szukamy?

- Dostępność od 14 czerwca 2021!
- Zainteresowanie nowymi technologiami
- Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
- Wysoki poziom umiejętności interpersonalnych (doświadczenie w obsłudze klienta mile widziane)
- Pozytywne nastawienie - skierowane na rozwiązywanie problemów

Czekają na ciebie:
- 14 pensji w wysokości 1010 euro w ciągu roku
- Bonus zmianowy
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- praca zdalna na czas pandemii
- Prywatna opieka medyczna
- Pełen pakiet relokacyjny (sponsorowane biletu przelotu oraz zakwaterowanie)
- Pomoc w znalezieniu własnego zakwaterowania
-  Wsparcie mentorów podczas treningu poprzedzającego samodzielną pracę oraz podczas jej trwania

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 994837

Kategoria:
Grecja - Dam pracę
Opcje premium:
- Strona główna
Data dodania:
2021-05-26 12:30:43
Ilość wyświetleń:
532
Stawka za godzinę:
6500.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: MartynaKumka
Państwo: Polska
Województwo: Małopolskie
Miasto: Kraków
Nr telefonu: +48533435051

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: martyna@realrecsolutions.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Ateny, Grecja - obsługa klienta - język polski + angielski B2
 mobile