Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 994791

Elektryk budowlany 150 km od granicy ! 🇩🇪

Oferta pracy w Niemczech

Elektryk budowlany
MIEJSCE PRACY: FREIBERG, NIEMCY 🇩🇪 (150 KM OD GRANICY)
PRACA OD 31.05.2021
1X WOLNE MIESJCE
ZADANIA:
• Montaż nowych instalacji elektrycznych lub/i naprawa istniejących na obiektach budowlanych
• Samodzielna praca z rysunkiem technicznych
• Podłączanie gniazdek, rozdzielni, oświetlenia itp.
WYMAGANIA:
• Język Niemiecki na poziomie umożliwiającym komunikacje z przełożonym w pracy
• Doświadczenia jako elektryk, mile widziane na stanowisku elektryka budowanego
• Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na wyjazd
OFERUJEMY :
• niemiecka umowa o pracę
• Stawka 13, 50 € brutto + 40 € netto diety dziennej( stawka do negocjacji)
• dodatki urlopowe i bożonarodzeniowe
• organizacja zakwaterowania na miejscu pracy przez pracodawcę

E-Mail: czapnik@elbmonteure-service.de
Telefon: +49 162 69 48 333

Powiększ

Informacja z serwisu