Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 994633

MECHANIK SAMOCHODOWY / RÓŻNE LOKALIZACJE / HOLANDIA

Oferta pracy w Holandii

Agencja zatrudnienia KBTI Poland (cert. 9154) dla holenderskiego klienta poszukuje mechaników samochodów osobowych / ciężarowych

Miejscowość: Różne lokalizacje na terytorium Holandii

Opis stanowiska: różne prace związane z mechaniką pojazdów osobowych / ciężarowych

Wymagamy:
- znajomości j. niderlandzkiego lub j. angielskiego na poziomie min. B2
- doświadczenia w pracy mechanika samochodów osobowych / ciężarowych
- CV w j. angielskim

Oferujemy:
- od 450 euro netto/tydzień (możliwa negocjacja stawki w zależności od doświadczenia i stanowiska)
- zakwaterowanie w pokojach jednoosobowych
- transport do pracy i ubezpieczenie

Więcej informacji +48 570 935 868

Wszystkie zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie CV na adres rekrutacja[małpa]kbti.pl w temacie wpisując: Mechanik / Holandia
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Powiększ

Informacja z serwisu