Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 994625

Murarz - Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Od 39 lat wykonujemy stany surowe dużych obiektów przemysłowo - mieszkalnych na terenie Polski i Niemiec z siedzibą w Zielonej Górze

Opis stanowiska:

Aktualnie zatrudnimy do pracy na terenie Niemiec:

o murarzy

Wymagania:

• minimum sześcioletnią praktyką w zawodzie
• umiejętnością samodzielnego wykonywania prac murarskich i im
towarzyszących przy wznoszeniu budynków mieszkalnych (stropy i ściany
piwniczne z prefabrykowanych elementów żelbetonowych)
• w przypadku brygadzistów również umiejętnością prowadzenia
kilkuosobowej brygady i porozumiewanie się z niemieckim Polierem w celu
wykonywania tych prac
• znajomością dokumentacji technicznej

Oferujemy:

• wysokie i konkurencyjne wynagrodzenie (2500€ - 4000€ netto)
• nieodpłatne zakwaterowanie
• dojazd do pracy i niezbędne narzędzia
• natychmiastowe i długotrwałe zatrudnienie
• wszelkie świadczenia socjalne

Prosimy o kontakt telefoniczny bezpośrednio do osoby rozpatrującej zgłoszenia. W pierwszej kolejności rozpatrywane są zgłoszenia telefoniczne.

Tel. kontaktowy: 605 53 55 87
Email: rekrutacja@allbau.net.pl

Informacja z serwisu