Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Austria - Dam pracę » Ogłoszenie nr 988749

❗ ELEKTROMONTER - INSTALATOR SYSTEMÓW GSM LTE - AUSTRIA - WIEDEŃ

Oferta pracy w Austrii

Dla naszego Klienta poszukujemy do pracy na terenie Austrii osób na stanowisko:
Instalator - Elektromonter systemów GSM, LTE

Opis stanowiska:
- instalacje na wysokościach związane z budową stacji UMTS/GSM/LTE
- demontaż oraz montaż anten, okablowania
- uruchamianie stacji

Dojazd do Wiednia we własnym zakresie, a we Wiedniu do dyspozycji pojazd firmowy.

OFERUJEMY: Pracę na atrakcyjnych warunkach finansowych oraz opłacony nocleg przez pracodawcę ! AUSTRIACKIE WARUNKI w oparciu o umowę o pracę (pełny pakiet socjalny) na czas nieokreślony. Możliwość rozwoju (szkolenia) i awansu, samochód służbowy, ubezpieczenie w kraju i zagranicą, opieka i pomoc polskiego koordynatora w załatwieniu niezbędnych formalności.
WYMAGAMY: DOBREJ ZNAJOMOŚCI JĘZYKA niemieckiego, dobry stan zdrowia i brak przeciwwskazań do pracy na wysokości, doświadczenie zawodowe w branży na podobnych stanowiskach, mile widziany kurs do prac na wysokości oraz prawo jazdy kat. B
CV w języku polskim lub w języku niemieckim prosimy wysyłać na adres
e-Mail: biuro@operari-office.eu
Tel: 882 462 875

Do wysłanych dokumentów można również dołączyć inne uprawnienia, certyfikaty lub świadectwa kwalifikacyjne.

Wysyłając dokumenty prosimy dołączyć klauzulę:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Operari Office Sp. z o.o. z siedzibą w Rybniku, ul. Raciborska 54/3A, numer KRS 0000441337 dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.

Powiększ

Informacja z serwisu