Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 988633

PRACA MONTER KONSTRUKCJI STALOWYCH NIEMCY!

Oferta pracy w Niemczech

Firma Profutura z siedzibą w Halle/Saale w Niemczech obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:
Monter konstrukcji stalowych

Miejsce pracy: całe Niemcy

WYMAGANIA:

znajomość języka niemieckiego umożliwiająca porozumiewanie się w miejscu
pracy
doświadczenie przy pracach ślusarskich i monterskich
własny samochód na wyjazd (może być jeden na dwie osoby)
zdolność do pracy na wysokości

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

montaż konstrukcji stalowych
obsługa narzędzi
drobne prace spawalnicze (heft, elektroda - opcjonalnie)
praca na zwyżkach i podnośnikach koszowych

OFERUJEMY:

niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony z półrocznym okresem
próbnym
od 11, 50 € brutto za przepracowaną godzinę
35 € netto stałej diety za każdy przepracowany dzień
od 10 € netto tzw. kilometrówki za każdy dzień pracy dla osób z samochodem
Premie świąteczne i urlopowe
Możliwość podwyżek po okresie próbnym
Organizacja zakwaterowania
Możliwość cotygodniowych zaliczek (do 200 €)

ProFutura jest jedną z większych agencji pracy działających na rynku niemieckim. Od 1998 roku współpracujemy z wieloma niemieckimi klientami, dla których pozyskujemy pracowników budowlanych z Polski. Na swoim koncie mamy ponad 100 zadowolonych i zmotywowanych pracowników, którzy łączą swoją pasję, doświadczenie i pracę w jedno

Prosimy o załączenie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)”

Informacja z serwisu