Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 988426

Pracownik produkcyjny (panierka) - Tiel

Oferta pracy w Holandii

Praca przy produkcji panierki
Region wykonywanej pracy: Tiel (Holandia)
Nr referencyjny: Kraz 1223/jobs.pl

Opis stanowiska:
- przygotowanie składników panierki według określonych receptur
- umieszczanie składników w maszynie mieszającej
- pakowanie gotowej panierki
- przygotowywanie zapakowanych produktów do wysyłki

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka angielskiego
- sprawność fizyczna
- doświadczenie na produkcji w przemyśle spożywczym
- mile widziane prawo jazdy

Oferujemy:
- wynagrodzenie brutto - 10.50 euro na godzinę
- dwuzmianowy system pracy wraz z dodatkami zmianowymi (11.76 euro na II zmianie)
- holenderską umowę o pracę
- długoterminowe zatrudnienie
- zakwaterowanie wraz z transportem do pracy
- dofinansowanie kosztów dojazdów do pracy (powyżej 10km) w przypadku osób z własnym zakwaterowaniem
- ubezpieczenie
- opiekę koordynatora

Powiększ

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 988426

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2021-04-30 16:49:04
Ilość wyświetleń:
97
Stawka za godzinę:
10.50

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: anastazjapran

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: a.nemazana@pran.eu

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Pracownik produkcyjny (panierka) - Tiel
 mobile