Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 987644

Opiekun / Opiekunka

Oferta pracy w Niemczech

Dla wsparcia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów i koleżanek na stanowisko:
Opiekun / Opiekunka (Altenpflegehelfer/in - APH)
Miejsce pracy: Niemcy (aktualnie: dom starców / domy spokojnej starości)
start pracy: od 17.05.2021r.
rodzaj pracy: pełen etat / stała

Oferujemy
• wynagrodzenie 14, 50 € brutto za godzine plus 15 € netto za dzień
• Opłacone zakwaterowanie w pobliżu miejsca pracy
• niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
• ubezpieczenie zdrowotne na terenie całej Unii Europejskiej w Niemieckiej Kasie Chorych
• premię świąteczną i urlopową
• pomoc polskiego koordynatora
• możliwość wypłaty zaliczek
• długoterminowe zlecenia z opcją przejecia na stałe przez szpital lub dom starców
• pełny pakiet socjalny w Niemczech
• nostryfikację dyplomu w Niemczech możliwa

Opis stanowiska / Obowiązki:
• wykonywanie zabiegów higieniczno-pielęgnacyjnych
• podawanie posiłków
• kontrola wagi pacjenta, mierzenie ciśnienia, temperatury, poziomu cukru we krwi
• wykonywanie zleceń lekarskich według obowiązujących procedur

Wymagania:
• Komunikatywna znajomość języka niemieckiego – min. A2+
• zertyfikat opiekuna med. lub doświadczenie w opiece min. 2 lata
• gotowość do podjęcia pracy na terenie całych Niemiec
• uprawnienia, dyplomy, referencje mile widziane

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na maila info@work-4-all.com z dopisem o jakie stanowisko chodzi i numer kontaktowy. Możliwość kontaktu na numer 0048 570 580 641.

Powiększ

Informacja z serwisu