Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 987641

Hydraulik

Oferta pracy w Niemczech

Dla wsparcia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów na stanowisko:
Hydraulik – jedna ososba lub teamy dwuosobowe
Miejsce pracy: Niemcy (aktualnie: Thüringen, Bayern, Baden, Hessen)
start pracy: od 10.05.2021r.
rodzaj pracy: pełen etat / stała

Oferujemy
- wynagrodzenie 15 € brutto na godzinę plus 9 € netto do godziny
- dopłata do testów na obecność koronawirusa (do 100% przy przepracowaniu pełnego miesiąca)
- stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (internet do dyspozycji)
- gwarantujemy dobry standard zakwaterowania
- zaliczka już po 7 dniach
- długoterminowe zlecenie
- możliwość pracy w nadgodzinach
- możliwość regularnych zjazdów do Polski
- zwrot za przejazdy (za bielety lub paliwo)

Opis stanowiska / Obowiązki:
- Wykonanie przyłączy, instalacji wodno-kanalizacyjnej, podłączenie wodomierzy, wykonanie pionów kanalizacyjnych. Prace pomocnicze oraz demontaż starej instalacji.

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego – minimum A2+
- ukończoną szkołe lub minimum 2 lata doświadczenia
- prawo jazdy kat. B + Auto przy temach dwuosobowych
- jeżeli jedna osoba, to nie jest konieczne posiadania auta

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV na maila info@work-4-all.com z dopisem o jakie stanowisko chodzi i numer kontaktowy. Możliwość kontaktu na numer 0048 570 580 641.

Powiększ

Informacja z serwisu