Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 987640

Elektryk / Elektromonter

Oferta pracy w Niemczech

Dla wsparcia naszego teamu poszukujemy nowych kolegów na stanowisko:

Elektryk, elektromonter, pomocnik
Miejsce pracy: Berlin
start pracy: od 10.05.2021r.
rodzaj pracy: pełen etat / stała

Oferujemy
- wynagrodzenie 12, 50 do 13, 50 € brutto na godzinę plus 50 do 60 € netto za dzień
- stałe, stabilne zatrudnienie na korzystnych warunkach
- zakwaterowanie zorganizowane przez pracodawcę (internet do dyspozycji)
- gwarantujemy dobry standard zakwaterowania
- zaliczka już po 7 dniach
- długoterminowe zlecenie
- możliwość pracy w nadgodzinach
- możliwość regularnych zjazdów do Polski

Opis stanowiska / Obowiązki:
- Przyłącza elektryczne, montaż podzespołów i modułów w nowym i starym budownictwie
- instalacje na budowach (centra logistyczne, domy meblowe, biura itd.)
- podłączanie szaf sterowniczych, kontrola, serwis

Wymagania:
- komunikatywna znajomość języka niemieckiego – minimum A2+
- ukończoną szkołe lub zert. SEP 1 z doświadczeniem
- mile widziane prawo jazdy kat. B + Auto
- samodzielna praca i gotowość do pracy w Berlinie i obszary

Powiększ

Informacja z serwisu