Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 987571

DEKARZ - PVC - Holandia

Oferta pracy w Holandii

Firma WE Bouwen obecnie poszukuje pracownika na stanowisko:

DEKARZ (Dachy płaskie- PVC)
Miejsce pracy: Nijmegen

Start pracy : od zaraz!

Szukasz pracy jako dekarz (dachy płaskie lub dachy skośne)? Dobrze, że do nas trafiłeś!

We Bouwen zajmuje się przede wszystkim dekarstwem.

Inne specjalizacje z branzy budowalnej nie są nam równiez obce.

Zakres obowiązków:

-Demontaż, rozbiórka, czyszczenie (renowacje)
-Przygotowawcze prace dekarskie
-Przygotowanie stanowiska pracy
-Pokrycie dachu ( pvc - wysoka jakość zgrzewania materiałów)
-montaż rynien i systemu odpływu wody

Oczekiwania:

-prawo jazdy
-własne auto
-doświadczenie min 3 lata jako dekarz
-znajomość jednego z trzech języków: angielski, niemiecki, niederlandzki
-umiejętność pracy z narzędziami niezbędnymi do wykonania pracy (np. zgrzewarki)

Oferujemy:

-dobre cotygodniowe wynagrodzenie ( każdy czwartek)
-możliwość rozwoju
-możliwość uzyskanie certyfikatu VCA
-wsparcie oraz pomoc w języku Polskim/ Niederlandzkim / Angielskim/ Niemieckim
-pomoc w wyrobieniu numeru BSN (numer Sofi)
-mozliwość skorzystania z lokacji mieszkaniowej (pokoje 1-osobowe, lokacja spełniająca wymagania związane z SNF)
-możliwość skozystania z ubezpieczenia zdrowotnego w przypadku braku posiadania prywatnego
-dobranie pracownika do klienta, co ma spore powodzenia na przyszlość w przypadku dłuzszej współpracy
-prace w zgranym zespole

Aplikuj lub zadzwoń i sprawdź co mozemy Ci zaoferować !

(Jeśli posiadasz mniejsze doświadczenie a chcesz pracować jako dekarz oraz rozwijać się w tym zawodzie- aplikuj również)

Prosimy o załączenie klauzuli:„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Powiększ

Informacja z serwisu