Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 987560

Dekarz - Holandia

Oferta pracy w Holandii

We Bouwen poszukuje doświadczonych dekarzy!

Zakres obowiązków:

- Demontaż, rozbiórka, czyszczenie (renowacje)

- Przygotowawcze prace dekarskie

- Przygotowanie stanowiska pracy

- Montaż płyt MFP/OSP, foliowanie

- Łaty

- Pokrycie dachu (montaż dachówek betonowych )

Oczekiwania:

- prawo jazdy

- własne auto - zwrot 0, 19 euro/km (jesli nie posiadasz auta jesteśmy w stanie zorganizować transport za dodatkową opłatą 25 euro/ tyg)

- doświadczenie 4-5 lat jako dekarz

-znajomość jednego z trzech języków: angielski, niemiecki, niederlandzki

Oferujemy:

-dobre cotygodniowe wynagrodzenie ( każdy czwartek)
-możliwość rozwoju
-możliwość uzyskanie certyfikatu VCA
-wsparcie oraz pomoc w języku Polskim/ Niederlandzkim / Angielskim/ Niemieckim
pomoc w wyrobieniu numeru BSN (numer Sofi)
-mozliwość skorzystania z lokacji mieszkaniowej (pokoje 1-osobowe, lokacja spetniająca wymagania związane z SNF)
-zestaw ubrań roboczych ( wydawany w formie depozytu)
-dobranie pracownika do klienta, co ma spore powodzenia na przyszlość w przypadku dłuzszej współpracy
-prace w zgranym zespole

Aplikuj lub zadzwoń i sprawdź co mozemy Ci zaoferować !

(Jeśli posiadasz mniejsze doświadczenie a chcesz pracować jako dekarz oraz rozwijac się w tym zawodzie- aplikuj również)

Powiększ

Informacja z serwisu