Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 987509

Montaż więźby dachowej, izolacji, pokrycia / Chambery / 14e netto

Oferta pracy we Francji

Opis stanowiska pracy
• stawianie dachów od podstaw na nowych willach
• montaż więźby dachowej, izolacji, pokrycia (blachodachówka, dachówka)
• praca w ekipie 2osobowej
• docinanie elementów do montażu na budynku
• praca na wysokości i na rusztowaniach
• prace ogólnobudowlane
• przestrzeganie przepisów BHP i porządku w miejscu pracy

Oferujemy
dla osób znających j. francuski - możliwość negocjacji stawki
• legalne zatrudnienie w oparciu o francuską umowę o pracę tymczasową dzięki czemu jesteś częścią francuskiego systemu podatkowego, emerytalnego i socjalnego
• stawkę godzinową + 10% premii (prime precarite)
• dodatek żywieniowy 9 € netto/ dzień pracy
• bezpłatne zakwaterowanie
• samochód służbowy na miejscu
• możliwość pracy w nadgodzinach płatnych wg schematu: 36-43h+ 25%, 44-48+ 50% do stawki
• zwrot kosztu zakupu ubrania roboczego do 80 euro
• zawsze terminową wypłatę wynagrodzenia
• możliwość otrzymania zaliczki
• opiekę zdalnego, francuskojęzycznego koordynatora 7 dni w tygodniu
• pomoc w dopełnieniu wszelkich formalności przed wyjazdem

Wymagania
• doświadczenie w pracy jako cieśla dachowy / dekarz
• samodzielność
• brak przeciwskazań zdrowotnych do pracy na wysokości
• umiejętność obsługi elektronarzędzi
• umiejętność pracy w zespole
• mile widziane posiadanie prawa jazdy
mile widziana komunikatywna znajomość j. francuskiego

KONTAKT: 570 013 373

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 987509

Kategoria:
Francja - Dam pracę
Data dodania:
2021-04-28 13:48:49
Ilość wyświetleń:
83
Stawka za godzinę:
14.00

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: alicjainterimax
Państwo: Polska
Nr telefonu: 570 013 373

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: alicja.pleskacz@interimax.com

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Montaż więźby dachowej, izolacji, pokrycia / Chambery / 14e netto
 mobile