Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 987508

MALARZ / TAPECIARZ / GLAZURNIK BEZPOŚREDNIO

Oferta pracy w Niemczech

Polskojęzyczna, niemiecka firma szuka osób z doświadczeniem do stałej współpracy w Niemczech. Ponieważ oferujemy naszym klientom wysokiej jakości usługi, zależy nam na współpracy z osobami odpowiedzialnymi oraz posiadającymi fachowe doświadczenie w pracy na stanowisku malarz-tapeciarz lub glazurnik. Praca dostępna od zaraz.

Rodzaj współpracy: Własna działalność gospodarcza
Mile widziana znajomość języka niemieckiego na poziomie komunikatywnym

Zakres obowiązków:

oferujemy pracę dla: malarza-tapeciarza
oferujemy pracę dla: glazurnika
Wymagania:

kilkuletnie doświadczenie w wyżej wymienionych zawodach
posiadanie aktualnego zaświadczenia A1
fachowe i samodzielne wykonywanie powierzonych zleceń
odpowiedzialność i zaangażowanie
posiadanie własnej działalności gospodarczej lub Gewerbe
PRAWO JAZDY KAT. B
nie akceptujemy osób nadużywających alkoholu oraz środków odurzających

Oferujemy:

długoterminową współpracę
atrakcyjne zarobki
godziwe warunki pracy
regularnie wypłacane pensje
zakwaterowanie odpłatne
zapewniamy podstawowe jak i specjalistyczne narzędzia

Wynagrodzenie:

3000, 00€ - 3500, 00€ Brutto

Informacja z serwisu