Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Belgia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 987506

Spawacze

Oferta pracy w Belgii

Expertum to agencja pośrednictwa pracy, która na rynku niemieckim jest wiodacym dostawca usług HR zajmujaca sie rekrutacją wykwalifikowanych pracowników, techników, inżynierów oraz pracowników handlowych. Oferujemy atrakcyjne miejsca pracy w wielu znanych przedsiębiorstwach.

Obecnie dla naszego klienta, firmy Willy Naessens, poszukujemy spawaczy z doświadczeniem.

Siedziba firmy znajduje się w miescowośći Geraardsbergen, we Flandrii Wschodniej (oddalonej ok. godzinę od Brukseli)

Start pracy wcześnie rano, praca w godzinach 6:00 – 13:30, pełny etat (mile widziana elastyczność w kwestii godzin pracy i w razie nadgodzin).

ZADANIA

Praca przy tworzeniu betonowych elementów. Polega na spawaniu szkieletów zbrojeniowych w hali produkcyjnej za pomocą spawarki pólautomatycznej. Będziesz odpowiedzialny za spawanie elementów na podstawie planów technicznych.

WYMAGANIA

- doświadcznie na danym stanowisku,

- umiejętność czytania planów technicznych,

- wszechstronność,

- szkolenie i/ lub umiejętności techniczne,

- znajomość języka angielskiego,

- prawo jazdy kat. B własny i samochód mile widziany

OFERTA

Stawki zaczynają się od 14 -15 € brutto/ h

Pełny etat

Belgijskie kontrakty (dodatki na koniec roku, wakacyjny, dla dziecka)

Zapewnione zakwaterowanie: 85 EUR tygodniowo po stronie pracownika (w opłatę wliczone opłaty eksploatacyjne i nielimitowany internet). Domy znajduja sie ok 30 minut jazdy samochodem do miejsca pracy (wymagany wlasny transport - kilometrowka). Pokoje max dwuosobowe.

Pracownicy są ubezpieczeni medycznie od pierwszego dnia
Pracownikom pomaga ASAP we wszystkich kwestiach administracyjnych, takich jak: rejestracja w urzędzie miasta, otwarcie konta bankowego itp

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV (najlepiej w jezyku angielskim) na adres email: Weronika.Lesniewicz@expertum.de

Informacja z serwisu