Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Szukam pracy » Ogłoszenie nr 987420

[PRACOWNICY MAGAZYNU / OKOLICE TILBURGA / HOLANDIA]

Oferta podjęcia pracy w Holandii

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) dla holenderskiego klienta poszukuje pracowników magazynu
OFERTA OTWARTA RÓWNIEŻ DLA OSÓB ZNAJDUJĄCYCH SIĘ TERAZ W POLSCE! SZCZEGÓŁY: +48 570 935 868
Miejscowość: Okolice Tilburga, Holandia
Opis stanowiska: Pakowanie i przepakowywanie sprzętu elektronicznego (laptopy, sprzęt audio) w magazynie
Wymagania:
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
- motywacja i gotowość do pracy
- zaświadczenie o niekaralności lub gotowość do jego wyrobienia
Oferujemy:
- od 10, 38 euro brutto/h
- zakwaterowanie i transport do pracy
- wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym
Więcej informacji +48 570 935 868
Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesyłanie CV na adres: rekrutacja@kbti.pl w tytule: Pracownik magazynu / Tilburg
Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informacja z serwisu