Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 987367

Pracownik produkcji - pieczywo Holandia

Oferta pracy w Holandii

Opis stanowiska: Praca w piekarni z pieczywem Surinamskim: chleb, snaki, rori. Do obowiązków kandydata będzie należało min. pakowanie, pomaganie przy pieczeniu, etykietowanie, praca przy taśmie produkcyjnej, oraz inne prace w zależności od zapotrzebowania pracodawcy.

Miejsce pracy: Holandia, Houten

Wymagania:

•chęć i motywacja do pracy
•mile widziane prawo jazdy kat.B
•mile widziana komunikatywna znajomość języka angielskiego/holenderskiego
• CV
Oferujemy:

•atrakcyjne wynagrodzenie €10, 79/h
•możliwość nadgodzin
•zakwaterowanie na czas zatrudnienia (Zakwaterowanie w domkach jednorodzinnych, na miejscu dostępny jest internet wi-fi, aneks kuchenny, kuchenka, lodówka, pralki. Wymagana jest własna pościel oraz talerze, sztućce itp.)
•ubezpieczenie zdrowotne
•pomoc polskojęzycznego koordynatora na miejscu
•legalną pracę u sprawdzonego klienta (na warunkach holenderskich)
•dodatki zmianowe

Good Job KRAZ 11653 rekrutuje pracowników do sektorów produkcyjnych, logistycznych oraz ogrodniczych. Oferujemy pracę tymczasową w Holandii.

Powiększ

Informacja z serwisu