Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 987310

Pracownik Produkcji, szybki wyjazd, 350 euro netto tyg

Oferta pracy w Holandii

Poszukujesz pracy w Holandii?

Zadzwoń lub wyślij CV - na pewno się z Tobą skontaktujemy!

Oferujemy stabilną pracę opartą o holenderską umowę.

PANIE, PANOWIE, PARY - START OD ZARAZ

Stanowisko: Pracownik produkcji-pakowacz

Opis stanowiska: Praca polega na pakowaniu mięsa drobiowego, kontroli jakości, ważeniu mięsa

Miejsce pracy: Doetinchem/Kornhorn/Putten/Nijkerk

Wymagania:

zaangażowanie i chęci do pracy
Oferujemy:

· cotygodniowe wypłaty między 330a 350€ na czysto po odjęciu zakwaterowania, ubzepieczenia

· po godzinie 18:00 + 30% dodatku

· soboty 150%

· niedziele 200%

· pary maja gwarancję pracy na tej samej zmianie oraz pokoju tylko dla siebie ;)

· umowę na warunkach holenderskich

· szkolenie (praca dla osób bez doświadczenia)

· opiekę polskiego koordynatora

· BARDZO BARDZO KOMFORTOWE zakwaterowanie (agencja ma prywatne zakwaterowania-wysoki standard)

· ubezpieczenie

· pomoc w organizacji wyjazdu do Holandii (mamy zaufane firmy przewozowe, wystawiamy zaświadczenie o podjęciu pracy w Holandii w razie kontroli granicznej)

Dodatkowe informacje:

Praca od poniedziałku do soboty, 1 lub 2-zmianowa

Osoby z własnym samochodem dostają dziennie do 12 euro w zależności od odległości, za dojazd do pracy.

Osoby zdecydowane na wyjazd w ciągu tygodnia proszę o przesłanie CV lub kontakt tel.+48 790 830 580

Informacja z serwisu