Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 981493

HYDRAULIK / MONTER INSTALACJI SANITARNYCH I GRZEWCZYCH

Oferta pracy w Niemczech

Hydraulik / Monter instalacji sanitarnych i grzewczych

Rodzaj współpracy: Umowa o pracę
Wymiar pracy: Pełen

Zakres obowiązków
·kładzenie instalacji sanitarnych, grzewczych i gazowych
·praca na dużej budowie, nowe budownictwo mieszkaniowe

Wymagania
· kwalifikacje i doswiadczenie
· prawo jazdy(samochod)mile widziane
· mozliwosc natychmiastowego wyjazdu
· samodzielnosc
·Język Niemiecki na poziomie umożliwiającym komunikacje z przełożonym w pracy

Oferujemy
· zatrudnienie na warunkach niemieckich – niemiecki Pracodawca na czas nieokreslony
· zakwaterowanie zorganizowane przez Pracodawcę
· Ubezpieczenie (Kranken-, Unfall-, Renten-, Arbeitslosenversicherung)
·Wynagrodzenie w zaleznosci od kwalifikcji, doswiadczenia oraz znajomosci J.niemieckiego, oraz klasy podatkowej
·Pomoc polskiego Koordynatora

Osoby zainteresowane prosimy o wyslanie swojego CV w jezyku niemieckim lub polskim na adres
E-Mail: dresden@elbmonteure-service.de
Telefon: 0162 69 48 333

Informacja z serwisu