Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 981461

Spawacz MAG od 12.04.2021 - Magdeburg, Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Work Factory GmbH od ponad pietnastu lat z powodzeniem zatrudnia osoby ze wszystkich krajow Unii Europejskiej na terenie Niemiec.

Wszyscy nasi pracownicy zatrudnieni są w oparciu o niemiecka umowę o pracę i mają dostęp do świadczeń socjalnych.

Opis stanowiska:

Spawanie konstrukcji ze stali czarnej

Wymagania:

Minimum roczne doswiadczenie na stanowisku spawacza.
Sumienne wykonywanie powiezonych obowiazkow.
Umiejetnosc pracy wedlug rysunku technicznego.
Znajomosc jezyka niemieckiego nie jest konieczna.

Oferujemy:

Niemiecka umowe o prace na czas nieokreslony.
Pomoc w uzyskaniu dodatkow socjalnych.
Niemieckie ubezpieczenie zdrowotne.
Dotatki urlopowe i swiateczne.
Pomoc w zakwaterowaniu.
Opieke Polskiego konsultanta.
Zwrot kosztow podrozy na miejsce zatrudnienia.
Rosnace stawki godzinowe.
Dodatki za prace w nocy, niedziele, dni wolne od pracy oraz nadgodziny.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji również pod numerem telefonu:0049 3641 2354030 oraz adresem mailowym bewerber-jena@work-factory.de.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Informacja z serwisu