Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 980905

Operator CNC / Tokarz - Niemcy

Oferta pracy w Niemczech

Poszukujemy opratora maszyn cnc ze znajomoscia jezyka niemieckiego. Umowa o prace na pelnych niemieckich warunkach, zawarta bezposrednio z niemieckim pracodawca.

Miejsce pracy: Sigmaringen (Poludniowe Niemcy - Baden-Württemberg)

Opis stanowiska:
- Obsluga tokarki Doosan lub Hessapp z przewaga sterowania Siemens
- Wkladanie i usuwanie materialow i gotowych wyrobow w produkcji tarcz hamulcowych.

Wymagania:
- Wyksztalcenie techniczne (mile widziany tokarz lub mechanik precyzyjny lub slusarz narzedziowy)
- Komunikatywnosc i umiejetnosc pracy w zespole
- Dosiwadczenie przy obsludze tokarek
- Dobra komunikatywna znajomosc jezyka niemieckiego (WARUNEK KONIECZNY!)
- Wysoka jakosc pracy, dokladnosc, rzetelnosc

Pracodawca oferuje:
- Praca w solidnej i stabilnej firmie niemickiej
- Zatrudnienie na pelnych niemieckich warunkach, umowa o prace zawarta bezposrednio z niemieckim pracodawca na staly czas
- Pelny etat, stawka godzinowa: 15.00 - 18.00 Euro brutto/h + pelny pakiet sozialny
- Pokoj jednoosobowy w polizu miejsca pracy (210, - Euro/mc)
- Mozliwosc rozwoju zawodowego

Osoby zainteresowane prosimy o przeslanie aktualnego CV wraz ze zdjeciem na adres email: borys-personal@gmx.de

Telefon 0049160-21 63542 (PN - PT od 08:30-16:00)

Informacja z serwisu