Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 980860

Pracownik Producji - Sortownia Odpadów Budowlanych Einhoven

Oferta pracy w Holandii

Miejsce pracy: Son lub Veldhoven

Obowiązki
➡Praca na linii
➡Sortowanie różnego rodzaju odpadów budowlanych i domowych
➡Umieszczanie materiałów w specjalnych pojemnikach, na przykład osobno: metal, plastik, drewno
➡Przestrzeganie zasad, procedur i instrukcji bezpieczeństwa

Wymagania dotyczące stanowiska
⚫Podstawowa znajomość języka angielskiego
⚫Doświadczenie na podobnym stanowisku jest mile widziane
⚫Dobry stan zdrowia (praca na stojąco, podczas sortowania odpadów może się kurzyć)
⚫Własny transport i zakwaterowanie do pracy bedą dodatkowym atutem

Oferujemy
✅Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie holenderskiego CLA (zbiorowego układu pracy)
✅Stawka godzinowa: 10, 07 € brutto
✅Holenderski kontrakt
✅Cotygodniowa płatność
✅Pieniądze na wakacje (8, 3%) i dni płatnego urlopu (25 rocznie)
✅Ubezpieczenie zdrowotne
✅Program emerytalny (po 26 przepracowanych tygodniach)
✅Zakwaterowanie
✅ wyposażenie ochronne
Zatyczki do uszu
Maseczki ochronne na twarz
Rękawiczki
Obuwie ochronne

Powiększ

Informacja z serwisu