Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Niemcy - Dam pracę » Ogłoszenie nr 980783

Kierowca CE / plandeka/ 3/1 /Gera Gera / Castrop-Rauxel (Dortmund)

Oferta pracy w Niemczech

Kierowca CE / plandeka/ 3/1 /Gera Gera / Castrop-Rauxel
(Dortmund)

Opis stanowiska:

Trasy dalekobieżne po Niemczech oraz międzynarodowe
Jazda samochodem typu plandeka
Praca w systemie 3/1
Wymagania:

Minimum 1 rok doświadczenia w pracy jako kierowca CE
Chęć podjęcia pracy OD ZARAZ
Wymagana karta kierowcy, prawo jazdy kategorii C+E z kodem 95
Komunikatywna znajomość j. niemieckiego lub angielskiego
Oferujemy:

Niemiecką umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
Terminowe, wysokie zarobki 2100€ netto
Stabilna praca w przyjaznej niemieckiej firmie
Pomoc w uzyskaniu niemieckich świadczeń socjalnych oraz Kindergeld
Pakiet ubezpieczeń zdrowotnych

Aplikację prosimy składać poprzez formularz kontaktowy lub na adres mailowy: @ bądź telefonicznie pod numerem: 0048 609 007 759

Powiększ

Informacja z serwisu