Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Dania - Dam pracę » Ogłoszenie nr 980570

Hydraulik - instalacje HVAC

Oferta pracy w Danii

Nr Ref: Hyd/04.2021/Horsens
Miejsce pracy: Horsens, Dania.

Zakres obowiązków:

• Zawieszanie grzejników,
• instalacja ogrzewania promiennikowego,
• instalacja rur,
• montaż sprzętu pomiarowego,
• kontrola techniczna.

Gwarantujemy:
 duńską umowę, którą dostajesz jeszcze przed wyjazdem do Danii - zapewnia ona ubezpieczenie od pierwszego dnia pracy, pieniądze wakacyjne (12, 5 %), składki emerytalne a przede wszystkim warunki zatrudnienia i płacy zgodne z wytycznymi duńskiej umowy związkowej,
 organizację kwestii formalnych tj.: karta podatkowa, karta zdrowotna, duński numer personalny,
 wynagrodzenie wypłacane co 2 tygodnie, a przed pierwszą wypłatą możesz liczyć na zaliczki w wysokości 1000 DKK/ tydzień,
 wynajem zakwaterowania (koszt jest odliczany z wynagrodzenia),
 pomoc w organizacji transportu na terenie Danii,
 opiekę polskojęzycznych koordynatorów oraz nr alarmowy czynny 24h/dobę.

Oferujemy:
 atrakcyjne wynagrodzenie,
 możliwość nadgodzin.

Oczekujemy:
• udokumentowanego doświadczenia na podobnym stanowisku – min. 5 lat,
• komunikatywnej znajomości j. angielskiego bądź niemieckiego – warunek konieczny,
• prawa jazdy + własne auto na wyjazd – dodatkowy atut.

Wymagane dokumenty:
• aktualne CV,
• dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe tj. św. pracy, referencje itp.

Aplikacje:

Zapraszamy do samodzielnego zarejestrowania się jako kandydat BlueCollar, klikając poniższy link:

www.bluecollar.dk/pl/aplikuj/

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV w języku polskim z podaniem numeru referencyjnego Hyd/04.2021/Horsens na adres e-mail infopoland@bluecollar.dk

Dziękujemy za wszystkie nadesłane zgłoszenia. Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Oferta dotyczy pracy za granicą.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
1/ Przyjmuję do wiadomości, że Administratorem przekazanych danych osobowych jest firma BlueCollar A/S
z siedzibą w Danii, Agerhatten 27 B, indg.4, st. 5220 Odense SØ, tel. +45 702 35 702, e-mail: info@bluecollar.dk
Pełna informacja Administratora o zasadach przetwarzania danych osobowych - link: www.bluecollar.dk

2/ BlueCollar JobSupply Sp. z o.o. - Agencja Zatrudnienia z siedzibą w Polsce, Szczecin ul. Energetyków 3/4 jest podmiotem przetwarzającym dane osobowe w imieniu BlueCollar A/S, e-mail: infopoland@bluecollar.dk

Powiększ

Informacja z serwisu