Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Francja - Dam pracę » Ogłoszenie nr 980500

Cieśla szalunkowy 12-14

Oferta pracy we Francji

Agencja Pośrednictwa Pracy In Temporis Polska od 2005 roku figuruje w rejestrze agencji zatrudnienia pod numerem rejestracyjnym 1954. Od tego czasu prowadzimy działalność na terenie Polski i Unii Europejskiej w zakresie pośrednictwa pracy i agencji pracy tymczasowej.

Dla naszego klienta, francuskiej firmy działającej w branży budowlanej, poszukujemy wykwalifikowanych pracowników na stanowisko:

CIEŚLA SZALUNKOWY 12-14 €

Zakres obowiązków:

Praca w stanach surowych dużego formatu, w tym:

Wykonywanie prac związanych z szalowaniem stropów, ścian i słupów.
Montaż i demontaż systemów szalunkowych.
Rozkładanie płyt stropowych (w zależności od zapotrzebowania).
Układanie siatek zbrojeniowych.
Wylewanie betonu.

Wymagania:

Minimum roczne doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku (mile widziane na kontraktach zagranicznych).
Znajomość różnych systemów szalunkowych (Alphi, Top-Dalle, Peri, Doka, Sateco).
Umiejętność czytania rysunku technicznego.
Znajomość języka francuskiego w stopniu komunikatywnym (jedna osoba w ekipie).
Podleganie ubezpieczeniu zdrowotnemu w Polsce (udokumentowane składki ZUS minimum 30 dni przed rozpoczęciem pracy.
Mile widziana gotowość wyjazdu własnym autem.

Oferujemy:

Legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową.
Ubezpieczenie i gwarancję odprowadzania składek.
Stawkę godzinową uzależnioną od doświadczenia pomiędzy 12, 00 a 14, 00 € brutto/h + dietę 9, 33 euro netto za każdy dzień roboczy + dodatki do stawki godzinowej (IFM oraz ekwiwalent urlopowy).
Zapewnione bezpłatne zakwaterowanie.
Nadgodziny wypłacane zgodnie z prawem francuskim.
Zwrot kosztów podróży w kwocie 2x110 € netto (w obie strony).
Premię amortyzacyjną oraz kilometrówkę dla osoby dysponującej autem.
Wsparcie na każdym etapie rekrutacji, pomoc konsultanta w sprawach organizacyjnych.
Możliwość nawiązania długofalowej współpracy.

Dodatkowe wynagrodzenie - program poleceń pracowniczych: za każdą poleconą nową osobę, która przepracuje min. 30 dni, przysługuje bonus w wysokości 100 EUR brutto.

Oferta pracy tymczasowej.

Licencja Agencji nr 1954.

Powiększ

Informacja z serwisu