Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 980398

[PRACOWNIK PRODUKCJI / RIJEN / HOLANDIA]

Oferta pracy w Holandii

Agencja Zatrudnienia KBTI (cert. 9154) dla swojego holenderskiego klienta szuka pracowników produkcji.
Preferowane osoby, które już znajdują się w Holandii.
Miejscowość: Rijen (Holandia)
Opis stanowiska:
Praca odbywa się na jednym z trzech działów, w zależności od działu
- pakowanie produktów (maszynki do domowego przygotowywania napojów gazowanych)
- sortowanie i czyszczenie elementów produktów
- napełnianie butli wielokrotnego użytku CO2
Oferujemy
- wynagrodzenie od 10, 58 do 10, 79 euro brutto/godzina (w zależności od działu) + dodatki do wynagrodzenia
- stała praca w systemie 3-zmianowym
- zakwaterowanie i ubezpieczenie
- darmowy transport do pracy
Wymagania:
- szukamy osób będących już na terenie Holandii (by uniknąć kwarantanny)
- komunikatywna znajomość j. angielskiego
Więcej informacji: +48 570 935 868
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy rekrutacja@kbti.pl w temacie wpisując Produkcja Rijen . Wysyłając dokumenty prosimy o załączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.02.101.926 tekst jednolity z późniejszymi zmianami)".

Informacja z serwisu