Praca Za Granicą | Rejestracja | Zaloguj | Dodaj ogłoszenie | Mój profil

  Wyszukiwarka zaawansowana                Pomoc

Podziel się ze znajomymi na Facebooku
Praca Za Granicą » Holandia - Dam pracę » Ogłoszenie nr 980397

Przedstawiciel Handlowy Holandia/Belgia branża FMCG

Oferta pracy w Holandii

Opis stanowiska:
Bieżąca obsługa klientów,
Pozyskiwanie nowych klientów,
Aktywne podejmowanie działań handlowych,
Utrzymywanie pozytywnych relacji z obecnymi klientami firmy;

Wynagordzenie:
od 2 000 euro/ mies + system prowizyjny

Wymagania:
Język angielski na poziome komunikatywnym;
Wykształcenie min średnie;
Mile widziana znajomość języka holenderskiego;
Zamieszkanie na terenie Belgii lub Holandii;
Wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne;
Rzetelność i samodzielność w działaniu;
Aktywna realizacja projektów handlowych;
Dyspozycyjność;
Prawo jazdy kat. B;
Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Samochód służbowy,
Niezbędne narzędzia pracy zapewniające komfort pracy;
Przeszkolenie wdrażające do pracy;
Umowę o współpracy;
Atrakcyjne warunki zatrudnienia + system motywacyjny;
Pracę w przyjaznej atmosferze sprzyjającej rozwojowi.

Informacja z serwisu

Ogłoszenie nr 980397

Kategoria:
Holandia - Dam pracę
Data dodania:
2021-03-31 14:44:55
Ilość wyświetleń:
102
Stawka za godzinę:
12.50

Dane kontaktowe
Ogłoszeniodawca: Lemonex

Dodatkowe dane kontaktowe:

E-mail: kadry@lemonex.pl

Mobile
 Wersja strony na komórkę:
- Przedstawiciel Handlowy Holandia/Belgia branża FMCG
 mobile